مدير مدير .

مدير

بازداشت وحشيانه دختر جوان توسط پليس آمريكا

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضاي مجازي باشگاه خبرنگاران جوان، سال گذشته براي سامانتا گلاس ۳۶ ساله ساكن آريزوناي آمريكا حادثه وحشتناكي رخ داد كه ويدئوي اين حادثه به تازگي منتشر شده است.

آموزش نويسندگي


در اين حادثه او به طرز وحشيانه‌اي توسط پليس آمريكا دستگير شد، اين در حالي است كه شواهد نشان مي‌دهد وي بي‌گناه است و بي‌رحمانه اعمال قانون شده است. اكنون اين زن با ثبات بي‌گناهيش قصد دارد تا از پليس به دليل حمله وحشيانه‌اش شكايت كند. ماجرا اين قرار است كه در شب حادثه سامانتا به جرم سرقت يك خودرو در حالت مستي بازداشت شد. اما حقيقت اين است كه او قصد داشت تا دخترانش را كه در نزد شوهر سابقش بودند، ملاقات كند. اما در هنگام بازگشت نزاع كوتاهي بين او و همسر سابقش در مقابل خانه وي رخ داد، زن سعي كرد تا داخل ماشين همسرش شود و دختر نوزادش را در آغوش بگيرد، اما در خودرو  بسته و تلاش زن بي فايده بود.به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضاي مجازي باشگاه خبرنگاران جوان، سال گذشته براي سامانتا گلاس ۳۶ ساله ساكن آريزوناي آمريكا حادثه وحشتناكي رخ داد كه ويدئوي اين حادثه به تازگي منتشر شده است.
در اين حادثه او به طرز وحشيانه‌اي توسط پليس آمريكا دستگير شد، اين در حالي است كه شواهد نشان مي‌دهد وي بي‌گناه است و بي‌رحمانه اعمال قانون شده است. اكنون اين زن با ثبات بي‌گناهيش قصد دارد تا از پليس به دليل حمله وحشيانه‌اش شكايت كند. ماجرا اين قرار است كه در شب حادثه سامانتا به جرم سرقت يك خودرو در حالت مستي بازداشت شد. اما حقيقت اين است كه او قصد داشت تا دخترانش را كه در نزد شوهر سابقش بودند، ملاقات كند. اما در هنگام بازگشت نزاع كوتاهي بين او و همسر سابقش در مقابل خانه وي رخ داد، زن سعي كرد تا داخل ماشين همسرش شود و دختر نوزادش را در آغوش بگيرد، اما در خودرو  بسته و تلاش زن بي فايده بود.

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۱:۳۲ توسط:محمدرضا تيموري موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :