مدير مدير .

مدير

دوران تحصيل پر بركت ترين زمان زندگي است

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام سيد مرتضي موسوي ظهر سه شنبه در جمع پرسنل مديريت آموزش و پرورش شهرستان ميامي و اولياء دانش آموزان هنرستان شبانه روزي كوثر اين شهر به مناسبت آغاز سال تحصلي جديد و تقارن با هفته دفاع مقدس، ضمن گراميداشت اين هفته، دوران تعليم و تربيت را دوران بسيار پر افتخار و با بركت دانست و افزود: شما دانش آموزان و معلمان بايد قدر خودتان و قدر اين دوران را بدانيد.

وي تاكيد كرد: هر روز قدم هاي بسياري از خانه ها بيرون مي آيد ولي قدم هايي كه براي تعليم و تربيت باشد از ارزش خاصي برخوردار است.

آموزش نويسندگي

"شروع با قرآن، پايان با نماز" شعار آموزش و پرورش

مدير آموزش و پرورش شهرستان ميامي هم در اين ديدار گفت: وجود نازنين شهداي عزيز در ايران اسلامي مايه خيرو بركت است و ما بايد هرساله در هفته دفاع مقدس اهتمام بيشتري به زنده نگه داشتن ياد و خاطره آن ها داشته باشيم.

عباس صائمي به اهميت و لزوم توجه به قرآن و نماز اشاره كرد و افزود: شعار آموزش و پرورش نيز شروع با قرآن و پايان با نماز است كه بيانگر اهميت اين موضوع مهم است.

وي با تاكيد بر اينكه دانش آموزان وظيفه خطيري را برعهده دارند و درس خواندن مهمترين وظيفه اين قشر است خاطر نشان كرد: بايد توجه داشته باشيد كه چادري كه شما به سر داريد به منزله سنگر شماست كه محل امني براي در امان ماندن از تيرهاي مسموم دشمن است.

مدير آموزش و پرورش شهرستان ميامي با اشاره به اينكه در روز قيامت مواقفي براي حسابرسي اعمال وجود دارد خاطر نشان كرد: اولين و مهمترين سوال در آن روز در خصوص نماز است و در صورت قبولي آن ساير موارد نيز قبول خواهد شد.

صائمي، اهميت نماز اول وقت و به جماعت را يادآور شد و تصريح كرد: بدليل اهميت اين موضوع اميدواريم مدارس و مسئولان آموزشي و پرورشي توجه بيشتر و كار موثرتري در اين زمينه انجام دهند.

وي گفت: در شهرستان ميامي استعدادهاي بالقوه اي وجود دارد و افتخاراتي كه در سطح استان و راهيابي به مسابقات كشوري توسط دانش آموزان بدست آمده است نشان از تلاش هميشگي همكاران عزيز و معلمان سخت كوش شهرستان دارد.

با مطالعه و تلاش بيشتر راه شهدا را بهتر بشناسيم

معاون پرورشي و فرهنگي اداره كل آموزش و پرورش استان سمنان نيز در اين ديدار با اشاره به اينكه بيشترين گله خداوند متعال از كساني است كه به دنبال علم و دانش نيستند و ايمان ندارند گفت: اين موضوع  نشان دهنده اهميت علم و دانش است و شروع سال تحصيلي و اين حضور دانش آموزان و معلمان نشان از مقام علم و دانش دارد و شما بايد از اين فرصت دانش آموزي استفاده كنيد.

حجت الله رستميان تصريح كرد: ما افتخار مي كنيم كه در كشور و مملكتي به نام ايران زندگي مي كنيم كه كشوري شيعه نشين است و افتخار ما اين است كه رهبري سيد و خادم مردم داريم و مسئولان ما نيز وظيفه اصلي خود را خدمت به خلق مي دانند.

وي خاطرنشان كرد: ما بايد بخاطر همه فضاهاي آموزشي كه در آنها تحصيل مي كنيم و بخاطر معلمان عزيزمان كه به عنوان الگوي زن و مرد مسلمان هستند شكر گذار باشيم و بايد با مطالعه و تلاش بيشتر به راه شهداي عزيز توجه بيشتري داشته باشيم.

قرائت پيام وزير آموزش و پرورش، اهتزاز پرچم جمهوري اسلامي ايران، اجراي گروه سرود، بازديد از كلاس هاي هوشمند، كارگاه ها و نمازخانه هنرستان و همچنين اهداي جوايز به پدر دانش آموز شهيد جواد نوروزي و معلمان نمونه از ديگر برنامه هايي بود كه در حاشيه اين ديدار برگزار شد.

منبع:خبرگزاري مهر


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۸:۴۳ توسط:محمدرضا تيموري موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :