مدير مدير .

مدير

پيشرفت ۶۰ درصدي طرح ساخت زيرگذر كوي نصر

به گزارش خبرگزاري صدا و سيما؛ به نقل از پايگاه خبري معاونت فني و عمراني شهرداري تهران،صفا صبوري ديلمي معاون فني و عمراني شهرداري تهران گفت: حدود ۸۰ درصد از شمع‌هاي مورد نياز در اين طرح حفاري و بتن ريزي شده و بخش‌هاي قابل توجهي از دال بتني زيرگذر در محور اصلي بزرگراه شهيد چمران و همچنين ضلع غربي پروژه، آماده آرماتوربندي شده است. تخريب پي پايه‌هاي پل فلزي جمع آوري شده است و حفاري شمع‌هاي باقي مانده هم ادامه دارد.

محمدرضا تيموري

آقاي صبوري افزود: بتن ريزي بخش‌هاي در دست ساخت دال زيرگذر كوي نصر، به معناي فراهم شدن شرايط آغاز عمليات خاك برداري زير سقف اين سازه است و بزودي عمليات خاكبرداري رمپ غربي پروژه آغاز مي‌شود.
با بهره‌برداري از پروژه احداث زيرگذر كوي نصر، يك مسير زيرگذر با ۳ خط عبوري در هر يك از باند‌هاي شمالي و جنوبي، جريان عبور و مرور در اين تقاطع پر ترافيك را ساماندهي خواهد كرد.
همچنين نصب مجدد بخشي از قطعات پل فلزي كوي نصر در قالب پروژه احداث پل سبز زندگي، علاوه بر اينكه عبور از تقاطع بزرگراه‌هاي شهيد چمران و جلال آل احمد را براي عابران پياده تسهيل مي‌كند، ارتباط بلافصل خيابان‌هاي گيشا، شهرآرا، پاتريس لومومبا و كارگر را برقرار مي‌كند و باعث تقويت رويكرد پياده محوري و ايجاد فضاي مكث و گذران اوقات فراغت در اين نقطه پررفت و آمد مي‌شود.

منبع:خبرگزاري صداو سيما


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۱۴:۱۰ توسط:محمدرضا تيموري موضوع:

:: مطالب مشابه
[RelPostTitle] [RelPostTitle]
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :